Blog Başlık

 • Mayıs 09, 2022

  Misinalı çim biçme makinası, çim yüzeyinde yer alan uzun ot ve sapların aynı boyda kesilerek temizlenmesine olanak sağlayan bahçe makinaları arasında yer alır. İşleyiş olarak basit bir motor ve kesici misina başlıktan oluşan bu cihazlar, çim biçme ya da peyzaj alanlarında köşe ve ağaç diplerinin temizlenmesine olanak sağlar. Geniş bahçe ve peyzaj alanlarında kullanılan misinalı çim biçme makinası modelleri de bulunmaktadır.

  çim biçme makinesi
 • Mayıs 09, 2022

  Hayatı kolaylaştıran, bahçe ve geniş çim yüzeylerde kolaylık sağlayan çim biçme makineleri birçok farklı türe sahiptir. Genel olarak küçük alanlarda kullanıma daha uygun olan elektrikli çim biçme makinesi, uzun kablo yapısı sayesinde ideal ve kolay bir şekilde küçük bahçe ve peyzaj alanında çim boylarını uygun seviyeye getirmede kullanılırlar.

  çim biçme makinesi
 • Mayıs 09, 2022

  Jet pompa çeşitleri, yatay yada dikey yönlü sıvı tahliyesi gerektiren durumlarda güvenle kullanılan pompa modelleri arasında yer alır. Özellikle siteler, tarla ya da bahçe alanlarında, havuz ya da süs havuzlarında sıklıkla kullanım imkanı bulmaktadır. 

  jet pompa
 • Nisan 25, 2022

  Barajlar binalarda, apartmanlarda, villalarda, konaklarda ve yüksek yapılarda, hidrofor otomatiği ana su basıncının yetersiz olması durumunda ana su temini veya depolama tanklarından basınçlı su talebini karşılamak için kullanılmaktadır. 

  hidrofor
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR