11.186,01 TL KDV Dahil
17.052,00 TL KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
8.008,48 TL KDV Dahil
8.856,00 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
1 2 >

WC Atık Su Tahliye Pompası

Atık su tahliye pompası kullanım alanları, binalarda, iş yerlerinde, ortak kullanım alanlarında atık su tahliye pompaları çok sık olarak kullanılmaktadırlar. Atık su tahliye pompaları 0-50mm ye kadar katı partikül içeren yani, kâğıt, tekstil parçaları, plastik katkılı atıklar ve fosseptik vb. kirli suların tahliyesinde kullanılmak için tasarlanıp üretilen pompalardır.

  • Atık su tahliye pompası genel olarak klozetin altına, bulaşık makinası giderine veya duşa kabinlere yerleştirilebilir, bu pompanın tek girişli ve üç girişli ve dört girişli modelleri bulunmaktadır. 
  • Aynı zamanda atık su tahliye pompası duşa kabin giderini almaktadır veya mutfaktaki giderleri ve bulaşık makinası gibi giderleri de aynı anda alabilir.
  • Atık su tahliye pompaları montajı kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bir Fransız markası olan Sanıhydro markası 5 girişe kadar çıkan seçenekleri vardır.

Atık Su Pompası Çalışma Prensibi

Hayatımızın her alanında arka planda çalışan bu pompalar birçok alanda kullanılır ve oldukça basit bir çalışma prensibi vardır. Atık su tahliye pompaları sessiz bir şekilde çalışır ve ev elektriği ile rahat bir şekilde çalışabilir özelliktedir. Pompanın çalışma şekli, sifona basıldığı an pompanın sensörleri devreye girmektedir ve sonrasında tahliye eder. 

  • Bu pompalar koku yapmaz, içerisinde bulunan özel filtre ile beraber koku yapmama özelliği atık su tahliye pompalarının en kullanışlı özelliği olmaktadır. 
  • Pompanın içinde bulunan öğütücü mekanizma sayesinde pompa devreye girer ve kanalizasyona taşıma sağlar. Bu pompa modelinin kullanıldığı yerlerde foseptik pompaya ihtiyaç duyulmaz. 

Atık Su Pompası Seçimi Nasıl Yapılır?

Birçok avantajı olan bu marka, duvara montaj edilebilir özelliği vardır ve birçok klozetli alanlarda veya birçok çamaşır makinası olan bir alanda bu marka pompalar kullanılabilir. Wilo, Sumak ve Sanıhydro markaları dünyaca ünlü markalardır ve bir yerli üretim olan Sumak marka pompaların satışı sayfamızda mevcuttur.  Kullanılan markalar güçlü markalar olmakla beraber sitemizdeki ürünlerin referansları mevcuttur.
Aktmarkt firmamıza mail ile bizlere ulaşarak atık su tahliye pompaları hakkında daha detaylı bilgi alarak en uygun fiyatlar ile hizmet alabilirisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR