1

Sessiz Jet Pompa Modelleri ve Fiyatları

Sessiz Jet Pompalar normal pompa türlerinden daha düşük ses seviyesinde çalışır. Eğer ortak kullanım alanlarında sessiz pompalar çalıştırılmak isteniyorsa, sessiz jet pompaları tercih edebilir ve daha az gürültü yapacağı için motor devreye girip çıktığı anda sessiz olduğu için rahatsız etmeyecektir. Genellikle sessiz alanlarda, apartmanlarda, işyerlerinde, otellerde, ortak kullanım alanlarında ve daha birçok yerde bu tip pompalar tercih edilmektedir.
Bu tarz pompaların parçaları kolayca bulunabilmektedir, aynı zamanda sessiz jet pompalar kolay montaj imkânı sağlamaktadır. Ekonomik pompalar arasına giren sessiz jet pompalar aynı zamanda villa tarzı yerlerde hidrofor olarak kullanılabilmektedir. Kanallardan ve herhangi bir yerden emiş yaparak suları tahliye edebilen özelliğe sahiptirler.

Sessiz Jet Pompa Kullanım Alanları

Sessiz jet pompalar birçok alanda kullanılabilmektedir. Bununla beraber sessiz jet pompalar, sessiz olduğu için çevreyi rahatsız eden pompalar değillerdir. Sessiz jet pompalar, sıvı kaynağının üzerine genellikle zemin seviyesinde monte edilmektedir ve kolayca monte edilir. Sessiz jet pompa kullanım alanları, bahçelerde, villalarda, küçük tarlalarda, binalarda, arsalarda, kütüphanelerde, iş alanlarında, otellerde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Sessiz jet pompaları kurmak için mutlaka bir alt yapının olması gerekmektedir. Zemin seviyesinde bulunan sessiz jet pompalara erişim daha kolay olmaktadır böylece onarım ve bakımlarınız rahatlıkla halledilir.

Sessiz Jet Pompa Çalışma Prensibi

Sessiz jet pompalar seçilirken mutlaka doğru tip pompa seçimi yapılmalıdır. Eğer bu tarz pompalar yakıt uygulamalarında kullanılacaksa yakıt pompaları kullanılır, eğer atık su uygulamalarında kullanılacaksa katı madde işleme pompaları tercih edilmelidir. Sessiz jet pompalarda pervane gövde kısmında döndüğü zaman pervanenin göz kısmında düşük bir basınç alanı oluşturur. Bununla beraber bu basınç, atmosferden daha düşük olduğu için emme borusunda bulunan tüm havayı pompaya doğru iter.
Aktmarkt sitemiz üzerinden satılan ürünler en uygun fiyatlı ve dayanıklı ürünlerdir. Bu markalar, Pedrollo, Sumak, Wilo markalardır. Sessiz jet pompası ürün siparişleriniz için Aktmarkt ürün kategorimizden inceleyerek veya ekibimize ulaşarak daha detaylı bilgi sahibi olabilir mail ile ulaşarak en uygun fiyatlar ile pompalarınızı satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR