1

In Line Santrifüj Pompa Modelleri ve Fiyatları

In line pompa sistemlerinde hem emme hem de basma flaşları aynı yerdedir. Tesisata direkt bağlanabilme özelliğine sahip olduklarından dolayı kolayca kullanılabilir. Pek çok yerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir durumdadır. In line pompa sistemleriyle enerji tüketiminde maksimum seviyede bir konfor sağlanmaya başlanmış olunur. Islak ve aynı zamanda da kuru rotorlu olmak üzere iki farklı çeşide sahiptir. Güvenilir bir şekilde kullanabilme özelliğine sahip olan inline pompa sistemlerini istediğiniz zaman kolayca tesisata bağlayarak kullanabilirsiniz. 
İnline pompa sistemlerinin nerelerde kullanılabilir olduğu da son dönemde sorgulanan konulardan biri haline gelmiştir.

İn Line pompa sistemleri kullanımlarına göz atıldığı zaman;

  • Su Arıtma sistemleri 
  • Endüstriyel uygulamalar
  • İklimlendirme sistemleri 

Gibi yerlerde kullanımları yapılır. İnline pompa da hem emme hem de basma işlemleri sorunsuz şekilde yapıldığından 

İn Line Pompa Sistemleri 

İn Line pompa sistemlerinde elektronik kontrol panelleri yer alır. Bu paneller sayesinde ise ısıtma ve aynı zamanda havalandırmayla uyumlu bir şekilde çalışması da mümkün hale dönüşmeye başlanır. Minimum enerji kullanımı ile maksimum seviye de bir tasarrufun ortaya çıkması sağlanmaya başlanmış olunur. Isıtma ve soğutma da sorunsuz bir şekilde in line pompa sistemlerini kullanabilirsiniz. 
Tek kademeli şekilde ayarlanmış olan in line pompa kolay kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. Emme, basma, Çalışma sıcaklığı ve dönüş hızı birbirleri ile uyumlu şekildedir. Terk çarklı şekilde ayarlanabilir şekilde üretilmiş olşan in line pompa sistemlerini  su arıtma, endüstriyel ve ilimlendirme sistemlerinde kullanabilirsiniz. 
İn Line Pompa Teknik Özellikler 
İn line pompa teknik özellikleri açısından TS EN 1092-2/PN 16 ya uygun şekilde özel olarak üretilmiştir. Tek kademeli şekilde ayarlanmış olan inline pompanın arkadan sökülebilir bir yapısı vardır. Böylelikle takma ve çıkarma konusunda güçlük çıkarmadan sorunsuzca kullanımlarının yapılmasını sağlamaya yardımcı olur. Pompa büyüklüğüne bağlı olarak gerektiği durumlarda norm motorlarının kullanılma durumu söz konusudur. Dönme yönü ise üstten bakıldığı zaman saat yönünde olabiliyor. 
İn Line pompa teknik detayları ile ayarlanmış bir sisteme sahiptir. Isıtma ve havalandırma ihtiyaçlarında pompa sisteminden destek alınarak yerine getirilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR