Hakkımızda

 

1983 yılında Nurel Aktaş tarafından 12 metrekarelik dükkanda kurulmuş olan Akotek Bobinaj İnşaat Malzemeleri ve Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmamız elektrikli motorların bobinaj sarımı ile iş hayatına Akotek Bobinaj adı altında temelini atmıştır. Firmamız bugün üç satış mağazası ve bir servis merkezi  ile Amasya ve yakın çevresindeki müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

         2019 yılında Elektrik & Elektronik Mühendisi oğlu Furkan Aktaş tarafından AKT Dalgıç Pompa Motor Bahçe ve Tarım Makinaları ünvanlı Akt Markt adlı alt firması kurularak www.aktmarkt.com adresinde e-ticaret hayatına giriş yaparak ürünlerinin tüm Türkiye'ye parekende ve toptan satışını sağlamaktadır. AKT Markt; Dalgıç, Santrifüj, Sulama Pompa, Hidrofor, Hırdavat, Makine, Enerji, Tarım ve Bahçe ürünleri ile Türkiye ve Dünyada marka ve kalite imajına sahip firmaları ile birlikte çözüm odaklı satışı benimsemiştir.  2021 Yılının son çeyreği itibari ile Akt Markt AKT Hırdavat ve Makina Ticaret Limited Şirketi ünvanına geçiş yaparak kurumsal kimlik kazanmıştır. 
       Sektöründe gerçekleştirdiği başarılı ve özverili çalışma sürecini bugünlere taşıyan Akotek ve AKT Markt firmalarımız; markaların satış sonrası hizmeti bulunmayan hiç bir ürünün satışını yapmamaktadır. Çözüm ortakları ve bayiliği bulunduğu firmaların gücünü sahaya yansıtarak ürünlerde garantili satışı desteklemiştir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR