Yıkama Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Yıkama makinesi profesyonel tip ve hobi amaçlı olarak iki gruba ayrılır. Hobi amaçlı kullanımlara Hyundai markalar ve profesyonel amaçlı kullanımlar için Rotowash marka ürünler bulunmaktadır. Araç yıkamalarda, endüstriyel temizliklerde, fabrikalarda, tekne ve gemilerde, temizlik alanlarında veya bahçe temizliğinde tazyikli olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda profesyonel yıkama makinaları sıcak ve soğuk su olarakta kullanılabilmektedir. 

Yıkama Makinası Modelleri Nelerdir?

Yıkama makinası modelleri konusunda tetikli olan modeller ve tetiksiz modelleri de yıkama makinalarında mevcuttur. Profesyonel tipteki yıkama makinaları tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılayacak güçte olmaktadır. Benzinli ve elektrikli motorlu yıkama makinaları da mevcuttur. 
En çok kullanılan yıkama makinası ise 200 ile 250 Bar tipleri özellikle oto yıkamalarda, fabrika temizlemek için kullanılan modellerdir. 300 Bar yıkama makinaları ise daha şantiye ortamlarında, büyük fabrikalarda, atık tesislerinde kullanılırken 300 Bar üzeri yıkama makinaları büyük gemilerde de güverte temizliği amacıyla kullanılmaktadır. 

Yıkama Makinası Nerelerde Kullanılır?

Yıkama makinaları kaldırım temizliği, sakız kalıntılarını temizlemede çatı temizliklerinde, yüzme havuzu temizliğinde, dış alan temizliğinde ve daha birçok alanda yüksek basınçlı makinalar kullanılmaktadır. Yıkama makinaların kullanımı oldukça kolaydır, şebekeden ve depodan gelen suyu rahatlıkla emiş yaparak yıkama işlemi yapar. Sitemizde bulunan yıkama makinaları kurulumu ve kullanımı oldukça pratik ürünlerdir. Yıkama makinası ile temizlik yapmak için şu şekilde bir uygulama yapabilirsiniz,

  • Profesyonel olan yıkama makinaları ayarını yaptıktan sonra yıkama işlemini, tetikli modelleri ile tetiğe basarak başlatabilirsiniz. 
  • Sıcak veya soğuk su konusunda ayarlama yaparak yıkama işlemlerinizi yapabilirsiniz. 
  • Yıkayacağınız alana göre Bar seçimi yapabilir ve makinalarınızı satın alabilirsiniz.
  • Kullanım kolaylığı ile beraber yıkama makinaları istediğiniz tüm bölgelerde pratik bir yıkama imkânı sunmaktadır.
  • Yüksek basınçlı yıkama makinaları, temizlik işini zorlaştıran bölgelerde uygulandığı zaman temiz sonuçlar elde edilebilmektedir. Aynı zamanda kısa süreli yıkama işlemi ile beraber zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

300 Bar ve üzeri ürün siparişlerinde yıkama makinalarını Aktmarkt ürün kategorimizden inceleyerek veya ekibimize ulaşarak daha detaylı bilgi sahibi olabilir mail ile ulaşarak en uygun fiyatlar ile yıkama makinalarınızı satın alabilirisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR