1.852,20 TL KDV Dahil
2.744,00 TL KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
859,95 TL KDV Dahil
1.274,00 TL KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
2.301,07 TL KDV Dahil
3.409,00 TL KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Sintine Dalgıç Pompa Çeşitleri ve Fiyatları

Sintine dalgıç pompalar genel olarak, Küçük alanlarda çalışmaya uygun ürünlerdir. Sumak markası ve ithal Çin malı ürünler kullanılmaktadır. Kullanım alanları, teknelerde karavanlarda, pikniklerde, yatlarda, sütçülerde yani sütleri tahliye etmek için kullanılır. Sintine dalgıç pompalar genel olarak,

  • Flatörlü, şamandıralı modellerde mevcuttur, su bittiği zaman kendi otomatik olarak durma eğilimi gösterir.
  • Kullanımı oldukça kolay ve basit pompalardır ve küçük plastik ürünlerdir. 
  • Elektriğin olmadığı her yerde kullanılabilir ve aynı zamanda güneş panelinden akülerden, çakmak gazından da kullanılmaktadır. 
  • Temiz su kullanımına uygundur. Sintinedalgıç pompalar 12 volt akım ile çalışmaktadır.

Sintine Pompalar Nasıl Kullanılır?

Sintine dalgıç pompaları kullanımına örnek verecek olursak teknelerde, tekne içine giren su, sintine pompası ile tahliye edilmektedir, bu nedenle teknede en az iki sintine pompası bulundurulabilir. Teknenin içine giren ya da dökülen suyu tahliye etmek için küçük bir sintine pompası ve olası bir sorunda teknenin suyunu basabilecek büyüklükte bir diğer sintine pompası gerekir. Sintine pompa şu şekilde bir çalışma sergiler,

  • Sıvı pompaya ve oradan da çarkın merkezine inmektedir. Sıvı indikten sonra sıvı dışarı akar ve pervanenin kanatlarının arasına girmektedir.
  • Pervanenin sürekli dönmesinden dolayı sıvının basınç hızı artmaktadır.
  • Sıvıdaki bu hız, sıvının kinetik enerjisinin basınca dönüştürüldüğü yer olan difüzöre girmektedir. Basınçlı sıvı daha sonra deşarj yoluyla dışarı pompalanmaktadır.
  • Böylece sintine pompası aracılığı ile sintinedeki atıklar emiş yapılarak pompaya gelmeden bölmelere alınır.

Sintine Dalgıç Pompaların Kullanım Alanları

Sintine dalgıç pompalar, geminin en alt kısmında yer alabilir, gemilerden sızan sular ve yağlar bu bölgede toplanır ve sintine pompalar, teknelerde, yatlarda, balıkçı teknelerinde toplanan su ve yağların tahliyesinde kullanılır. Günlük hayatta ve acil durumlarda kullanılması önemli bir ekipmandır. Kuyularda biriken sular sintine pompası aracılı ile boşaltılır. Geminin, karavanın veya kullanılacak alanın büyüklüğüne göre sintine pompaları seçilmektedir.
En uygun fiyatlar ve uzun ömürlü sintine dalgıç pompa seçimleriniz için Aktmarkt ekibine ulaşabilir ve işletmeniz veya büyük projeleriniz için bilgi alarak size en uygun pompa modellerine ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR