Pedrollo TOP 2 Flatörlü Plastik Gövdeli Drenaj Dalgıç Pompa
Pedrollo TOP 2 Flatörlü Plastik Gövdeli Drenaj Dalgıç Pompa
Pedrollo TOP 2 Flatörlü Plastik Gövdeli Drenaj Dalgıç Pompa
Pedrollo TOP 2 Flatörlü Plastik Gövdeli Drenaj Dalgıç Pompa

Pedrollo TOP 2 Flatörlü Plastik Gövdeli Drenaj Dalgıç Pompa

Marka : Pedrollo
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : 5.200,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 3.349,00 TL(KDV Dahil)

Aktarılan Sıvı Sıcaklığı: +40˚C
Pompanın Maksimum Partikül Aktarım Çapı: 10 Mm
Pompanın Maksimum Daldırma Derinliği: 5 Metre
Pompa Termik Korumalıdır.
Pompa Çıkışı: 1.1/4"
Motor Kw: 0.37
Motor Hp: 0.50
Voltaj: 230 V-50 Hz
Sargı Içinde Termistör Koruma Devreli
5 Metre Fişli Kablo
Şamandıra Şalter
Koruma Sınıfı: IP 68
Pompa Gövdesi: Teknopolimer
Pervane: Noryl GFN2V
Motor Mili: Paslanmaz Çelik, EN 10088- 3 - 1.4104

Pedrollo TOP 2 Drenaj Dalgıç Pompa            

Pedrollo top 2 drenaj dalgıç pompa, pompalanacak suya tamamen daldırılmış olarak çalışır. Örneğin, bu pompayı bodrumdan su tahliye etmek için kullanırsanız, pompa pompalanacak suya daldırılacaktır. Çoğu dalgıç pompanın bir elektrik kontrol mekanizması vardır. Elektromekanik olarak kontrol edilmeyen pompalar da mevcuttur.

Dalgıç Pompa Ne İçin Kullanılır?

Dalgıç pompa, suyu boşaltmak, yeraltı suyunu pompalamak, pis suları pompalamak veya su basmış odaları boşaltmak için kullanılır. Dalgıç pompa alırken su pompasının kapasitesini kontrol etmek önemlidir. Bir pompanın kapasitesi 7.500 litre/saat ile 18.000 litre/saat arasında değişebilir. Bu kapasitede bir pompa bulmak için pompanın hangi kapasitede olduğunu bildiğinizden emin olun.
Maksimum kaldırma yüksekliğini yani pompanın suyu doğru şekilde pompalamak için ulaşabileceği maksimum derinliği kontrol etmek de bir pompa alamdan önce kontrol edilmelidir. Bazı pedrollo top 2 drenaj dalgıç pompa modelleri 8 m yüksekliğinde, diğerleri 5 m yüksekliğindedir. Ne tür su pompalamak istediğinizi kontrol edin. Her pompa her tür su için uygun değildir. Pompaya zarar vermemek için su türünü dikkate almalısınız:
Temiz su, 5 mm'den az yabancı madde içerir. Kanalizasyon suyu, 25 mm'ye kadar askıda katı madde içerirler. Askıda katı madde içeren atık su, 25 mm'den büyük askıda katı maddeler içerirler. Dalgıç pompanın otomatik başlatma ve durdurma işlevi olup olmadığını değerlendirin. Bu, bir şamandıra anahtarı sayesinde mümkündür. İhtiyacınız olan tüm pompa aksesuarlarına sahip olduğunuzu da kontrol edin.

Farklı Dalgıç Pompa Türleri

Farklı türdeki sıvıları farklı derinliklere pompalamak için mükemmel şekilde uygun olan, katı gövdeli veya gövdesiz çok çeşitli dalgıç pompalar mevcuttur. Bu nedenle dalgıç pompa seçerken en önemli şey, onu ne tür bir kurulum için kullanacağınızı bilmenizdir.
Tek kademeli dalgıç pompalar genellikle akvaryum filtreleri, atık su pompalama veya drenaj gibi ev tesisatlarında kullanılır. Öte yandan, pedrollo top 2 drenaj dalgıç pompa modelleri arasında kuyu veya petrol sahası gibi yeraltı sıvılarını pompalamak için ideal olan çok kademeli dalgıç pompalar da vardır. Bu tip pompa hem içme suyuyla hem de kanalizasyon veya aşındırıcı sıvılar gibi daha ağır sıvılarla çalışabilir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR