Sumak Smac 600 600 Watt 220V Wc Öğütücülü Bıçaklı Tahliye Pompası
Sumak Smac 600 600 Watt 220V Wc Öğütücülü Bıçaklı Tahliye Pompası
Sumak Smac 600 600 Watt 220V Wc Öğütücülü Bıçaklı Tahliye Pompası

Sumak Smac 600 600 Watt 220V Wc Öğütücülü Bıçaklı Tahliye Pompası

Marka : Sumak
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : 7.699,99 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 5.833,00 TL(KDV Dahil)

Bu tip wc (tuvalet) pompaları şehir kanalizasyonundan ve foseptik kuyusundan daha düşük kotlardaki evlerin mutfaklarında, tuvaletlerinde ve banyolarındaki genel tesisat giderinin bağlanmasıyla bıçaklı öğütücülü mini foseptik dalgıç pompa sistemi sayesinde partikülleri öğütüp max. 9 m yüksekliğe kadar olan kanalizasyon ve foseptik çukuruna su tahliye etmek için ideal bir tuvalet pompası olarak kullanılabilir.

 

GÜÇ 600 WATT
VOLTAJ 220V MONOFAZE
AMPER 2.8A
QMax m3/h 16

ÇIKIŞ 1"

BOY UZUNLUK 425MM

EN UZUNLUK 230MM

YÜKSEKLİK 325MM

AĞIRLIK 9 KG

Sumak Smac 600 Tahliye Pompası    

Bir tahliye pompası üniteden su çekmek ve itmek şeklinde çalışır. Dedektörün verdiği sinyal ile pompa motoru devreye girer ve suyun drenaj şebekesine doğru itilmesinden sorumludur. Sumak smac 600 su pompası, sıvıdan bağımsız olarak suyu bir yerden başka bir yere pompalamak için de kullanılan bir cihazdır.  Hareket eden su pompaları da vardır. Bunlar; kirli su, temiz su, sıvılar vb. Ayrıca pompalar, mekanik enerjinin hidrolik enerjiye (hız ve basınç) dönüştürüldüğü ve içinden dolaşan akışkana iletildiği makinelerdir. 

Sumak Tahliye Pompası

Sumak smac 600 tahliye pompası, geleneksel bir sıhhi kanalizasyonun (100 mm çaplı borularla) yapılamadığı yerlerde atık suyu öğüten ve boşaltan elektrikli bir cihazdır. Bu makine, katı elementleri öğütme işlemiyle sıvılara dönüştürür ve atıkları iniş borusuna taşır. Kapatma tertibatlı veya ek kapatma tertibatlı geleneksel tuvaletler, sarnıç olmadan çalışır ve zinciri otomatik olarak açılır. Sifon ile klozet tankındaki su seviyesi yükselir ve basınç tahliye sistemini harekete geçirir. 
Tek kullanımlık ürünler arasında tuvalet atıklarını ince parçacıklara ayıran bıçaklar ve ortaya çıkan sıvıyı pompalayan atıkları tahliyeye iten bir türbin yer alır. Bu sistem, parçalanmış kütleyi aşırı yük veya septik tankın bulunduğu yere taşır. Çöp öğütücülerinin kullanılması ile banyolardaki gider borusu normal gider borusu (yaklaşık 100-110 mm) yerine daha dar (maksimum 32 mm) olabilir. Bu boyuttaki downspoutları yerleştirmek için gerekli alana sahip olmadığınızda çok kullanışlıdır.

Tuvalet Kesici Pompasının Kullanımları Nelerdir?

Tuvalet klipsleri, banyo veya tuvaletin drenaj olmadan bile ihtiyaç duyulan yere yerleştirilmesine izin verir. Bu pompaya ihtiyaç duyulan en yaygın durumlardan bazıları şunlardır:
•    Evde veya duvarsız bir odanın içinde ikinci bir banyo yapıldığında
•    Bodrum, garaj, çatı katı, bahçe gibi genel iniş borusundan uzak alanlarda banyo yapıldığında
•    Yerçekimi nedeniyle geleneksel drenajın mümkün olmadığı bir banyo inşa edildiğinde
•    Karavanlarda bir banyo inşa edildiğinde
•    Mini pompalı modellerle bulaşık makinesi olmayan bir mutfak veya çamaşır odası oluşturduğunda sumak smac 600 tahliye pompasına ihtiyaç duyulabilir.
 Bu pompaları bağlayabilmek için de yakındaki bir fişe ihtiyacınız vardır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR