Pedrollo TOP 2 GM Gizli Flatörlü Plastik Gövdeli Drenaj Dalgıç Pompa
Pedrollo TOP 2 GM Gizli Flatörlü Plastik Gövdeli Drenaj Dalgıç Pompa

Pedrollo TOP 2 GM Gizli Flatörlü Plastik Gövdeli Drenaj Dalgıç Pompa

Marka : Pedrollo
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : 6.280,99 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 3.999,00 TL(KDV Dahil)

Dalgıç pompalar, işlenmesi gereken sıvıların ya da ortam içinde çalışan pompalardır. Pompanın motoru gövdeye bitişik şekilde montajlanmıştır. Ürün üzerinde bulunan motor paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bunun en önemli sebebi motorun direkt sıvı ile temas etmesidir. Besin için kullanılmaya uygundur. Zeytinyağı salamura gibi sıvıların aktarımında kolaylıkla kullanılır. Pedrollo TOP 2 GM Gizli Flatörlü Plastik Gövdeli Drenaj Dalgıç Pompa yağmur suyu, sel ve su baskınlarında su tahliyesi için de kullanılmaktadır. Ürünün kullanımı oldukça kolay ve güvenlidir. Ürün çalıştıktan sonra soğuması için pompanın suyun altında kalması gerekmektedir. Pompa sayesinde kolay bir temizlik sağlanmaktadır. Pompanın maksimum partikül aktarımı 10 Mm'dir. Termik koruma sistemi ve 5 metre fişli koruma kablosu bulunmaktadır. Pompanın maksimum daldırma derinliği 5 metredir. Aynı zamanda sargı içinde termistör koruma devresi bulunmaktadır. 

Pedrollo TOP 2 GM Gizli Flatörlü Plastik Gövdeli Drenaj Dalgıç Pompa

Yağmur suyu, zeytin yağı, salamura gibi sıvıların aktarımında, sellerde ve su baskınlarında kullanılan Pedrollo TOP 2 GM Gizli Flatörlü Plastik Gövdeli Drenaj Dalgıç Pompa ürününün kullanımı kolay ve güvenli olup ürün çalıştırıldığında motorun soğuması için pompanın tamamen suyun altında kalmasına dikkat edilmelidir. Motor gücü 0.5 Hp olan ürün ev ve sanayi tipi kullanımda kullanılabilmektedir. Ev ve iş yerleriniz için en uygun ürünleri bulabilir aktmarkt.com size geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Siz de ihtiyacınız olan Dalgıç, Santrifüj, Sulama Pompa, Hidrofor, Hırdavat, Makine, Tarım ve Bahçe ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Aktmarkt sektördeki tecrübeleriyle 1983 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir. Siz de birbirinden farklı ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz Aktmarkt üzerinden aradığınız ürünü kolaylıkla sipariş vererek kaliteli hizmet uygun fiyat anlayışından yararlanabilirsiniz.

 • Aktarılan Sıvı Sıcaklığı: +40˚C
 • Pompanın Maksimum Partikül Aktarım Çapı: 10 mm
 • Pompanın Maksimum Daldırma Derinliği: 5 metre
 • Pompanın Elektrik Kablo Uzunluğu: 5 metre
 • Pompa termik korumalıdır.
 • Pompa Çıkışı: 1.1/4"
 • Motor Kw: 0.37
 • Motor Hp: 0.5
 • Voltaj: 230 V-50 Hz
 • Sargı içinde termistör koruma devreli
 • 5 metre fişli kablo

Pompa Tipi

Gücü HP

Bağlantı Çapı

Q

m3/h

0

1.2

2.4

3.6

4.8

7.2

9.6

10.8

12.0

lt/min

0

20

40

60

80

120

160

180

200

TOP 2 GM

0.5

1.1/4"

H (mt)

9

8

7.5

6.5

6

4.5

3

2.5

1.8


Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR