Fiskars 115017 UPX86 PowerGear Teleskopik Testereli Yüksek Dal Kesme
Fiskars 115017 UPX86 PowerGear Teleskopik Testereli Yüksek Dal Kesme
Fiskars 115017 UPX86 PowerGear Teleskopik Testereli Yüksek Dal Kesme
Fiskars 115017 UPX86 PowerGear Teleskopik Testereli Yüksek Dal Kesme

Fiskars UPX86 PowerGear TESTERELİ Yüksek Dal Kesme Budama Makası

Marka : Fiskars
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : 2.100,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.835,00 TL(KDV Dahil)

Fiskars Bahçe Kesiciler, yüksek ağaç başlarını ve kalın çalıların üstesinden gelen kullanışlı, çok işlevli aletlerdir. Bir merdivene  ihtiyacı yoktur ve sürüklenmeleri gidermek için bükülmeye veya diz çökmeye hiç gerek yoktur. Ev ve işyerlerinizin bahçelerinde kolayca kullanabileceğiniz Fiskars UPX86 PowerGear TESTERELİ Yüksek Dal Kesme Budama Makası, uzayan dalları kesme ve budama için kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen budama makası yüksek ağaç başları ve kalın çalıların üstesinden kolayca gelmektedir. Uzun ağaçlar için merdivene gerek kalmadan kolayca kullanım imkânı sağlar. Makasın düz bıçağı Düz ø32 mm çapa kadar dal kesmek için uygundur.

Fiskars 115017 UPX86 PowerGear Teleskopik Yüksek Dal Kesme + Testere

 • Düz bıçak ø32 mm çapa kadar dal kesmek için uygundur.
 • Sapın uzunluğu 2.4 metreden 4 metreye ayarlanabilir, böylece 6 metreye kadar bir mesafede çalışabilirsiniz
 • Ayarlanabilir kesme başlığı açısı 230 °
 • Güvenilir bumba engelleme mekanizması
 • Portakal renkli kilitleme kolu istediğiniz kola yönelttiğinizde yardımcı olur, bıçakları doğru açı ile kesmek için destekler
 • Uzatma mekanizması alüminyum,Tutma kulplar Yumuşak dokunmalı malzemeden yapılmıştır
 • Kaymaz bir tabanı, saklama sırasında kolu dik konumda tutar
 • Kesme mekanizması, en zor dalları bile ek bir çaba harcamadan kesmek için yeterli bir çaba yaratır. Maksimum manevra kabiliyeti sağlamak için, kesme kafası 230 derece döndürülebilir, böylece pozisyonu iş için en uygun olur.

 

Her yönden kolay kesim

Fiskars Bahçe Kesiciler, yüksek ağaç başlarını ve kalın çalıların üstesinden gelen kullanışlı, çok işlevli aletlerdir. Bir merdivene  ihtiyacı yoktur ve sürüklenmeleri gidermek için bükülmeye veya diz çökmeye hiç gerek yoktur. Merdivensiz budama işlemlerini yapabileceğiniz makasın sap uzunluğu 2,4 metreden 4 metreye kadar uzanmaktadır. Makasın ayarlanabilir başlığı bulunmaktadır.

Çalıları istediğiniz yönde ve şekilde kesmenizi sağlayan Fiskars UPX86 PowerGear TESTERELİ Yüksek Dal Kesme Budama Makası, budama işlemlerinde farklı bir alete gerek kalmadan kolayca yapmanızı sağlar. Kesim açısının ayarlanabilmesi sayesinde meyve ağaçlarının dalları istenilen şekilde kesilebilir. Makasın yapısında bulunan kilitleme mekanizması sayesinde testere kaymadan budama işlemi yapılabilir.

Sertleştirilmiş çelikten imal edilen bıçak paslanma yapmamaktadır ve uzun ömürlü bir şekilde kullanılmaktadır. Çaba harcamadan en uzun dalları bile kolayca kesmenize yardımcı olan bu ürünü aktmarkt.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı ürünleri satın alabileceğiniz Akt markt size bahçe ve tarım malzemeleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Siz de aradığınız ürünleri kolay bir şekilde sipariş vermek için aktmark.com’u ziyaret edebilir ve kaliteli ürünleri uygun fiyata satın almanın tadını çıkartabilirsiniz.

Ağaçlar için testere 1023633

Evrensel kesici için testere, ilave alet kullanmadan kolayca ve hızlı bir şekilde bağlanır. Bahçe testeresinde kesim açısı ayarlanır ve dişlerin etkin geometrisi, meyve ağaçlarının dallarını kolayca kesmeye yardımcı olur.
 • Ayarlanabilir montaj açısı
 • Güvenilir kilitleme mekanizması, testere kaymaz
 • Ağaç kesim dişlerinin etkin geometrisi
 • Maksimum kesme genişliği 80 mm
 • Bıçak sertleştirilmiş çelikten imal edilmiştir
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR